Ibiza je španielsky ostrov spadajúci pod Baleárske súostrovie. Prakticky synonymom pojmu Ibiza je zábava a bujarý nočný život, ostrov je totiž preslávený množstvom nikdy nekončiacich večierkov a diskoték. Okrem bohatého nočného života je však Ibiza taktiež preslávená nádhernými piesočnými plážami, na ktorých stojí nespočetné množstvo plážových barov.Na Ibizu, vás zavedú lacné letenky z Viedne počas apríla. Detailného sprievodcu po Ibize nájdete tu >>  Na ostrove môžete počas apríla očakávať teploty okolo 18-20 stupňov, kompletný prehľad tu.

 

 

Získajte cestovateľské tipy ako prvý!
Zájazdy na last minute cez cestovné kancelárie až so zľavou 70%, nájdete tu >>

 

TIP PRE VÁS: Ak nemáte s individuálnou turistikou skúsenosti, odporúčam článok Ako na individuálnu turistiku – podrobný návod >>

 

Pred nákupom leteniek / ubytovania si nezabudnite urobiť celkovú kalkuláciu dovolenky, teda aj cestu z / na letisko vo Viedni a na Ibize, jedlo, ubytovanie, prípadné požičanie auta tu>>

 

 

Letenky Viedeň Ibiza – Viedeň na dátum 7 – 11. apríla 2019 si môžete za 40€  zarezervovať tu >>

Letenky na Ibizu

 

V cene letenky je zahrnutá príručná batožina s rozmermi 40 x 25 x 20 cm. Do príručnej batožiny na viac dní vám pomôže náš návod – Ako sa zbaliť do príručnej batožiny aj na 7 mesačnú cestu okolo sveta.

 

S ubytovaním vám zase pomôže Booking. Ak si jedno z ubytovaní zarezervujete cez tento odkazzískate po skončení pobytu 15 dolárov späť. Alternatívnou možnosťou ubytovania za výhodné ceny môže byť Airbnb s využitím našej zľavy až 28€ na prvé ubytovanie v minimálnej cene 54€.

Jarná dovolenka na Ibize s odletom z Viedne za 40€! (spiatočné letenky)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získajte cestovateľské tipy ako prvý!