Istanbul, kedysi nazývaný aj ako Byzantion, Konstantinopol či Carihrad, je mesto, ktoré sa už oddávna preslávilo ako brána do Orientu. Najväčšie turecké mesto Istanbul môžete v mnohých termínoch od augusta až do októbra navštíviť vďaka akciovým letenkám aerolinky Pegasus Airlines. Istanbul vás očarí svojou rozmanitosťou, neskutočným množstvom pamiatok i výbornou kuchyňou. Poriadnu porciu relaxácie vám poskytnú turecké kúpele hamam. Ďalšie informácie o tomto meste nájdete v našom sprievodcovi Istanbulom zadarmo. Tento tip je na individuálnu turistiku, zájazdy do Istanbulu cez cestovné kancelárie nájdete tu.

 

 

Získajte cestovateľské tipy ako prvý!
Zájazdy na last minute cez cestovné kancelárie až so zľavou 70%, nájdete tu >>

 

TIP PRE VÁS: Ak nemáte s individuálnou turistikou skúsenosti, odporúčam prečítať si článok Ako na individuálnu turistiku – podrobný návod.

 

Pred kúpou leteniek si nezabudnite spraviť celkovú kalkuláciu výletu vrátane nákladov za cestu z/na letisko, dopravu na mieste, ubytovanie či jedlo.

 

 

Letenky Viedeň – Istanbul – Viedeň v termíne od augusta do novembra za cenu 139€ si môžete kúpiť tu.

 

Letenky do Istanbulu za 139€

 

V cene je zahrnutá: 2 ks príručná batožina, podpalubná batožina do 30 kg.

 

Ubytovanie môžete riešiť cez Booking. Alebo skúste využiť službu Airbnb. Kredit 28€ na prvé ubytovanie môžete získať tu>>. Porovnajte si ceny oboch možností a podľa toho sa rozhodnite.

 

Istanbul s odletom z Viedne za 139€! (dostupných viac termínov, aj víkendy, batožina v cene)
Štítky:            

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získajte cestovateľské tipy ako prvý!