Pri dnešnom ďalšom lacnocestovateľskom tipe využijeme lacné letenky od  spoločnosti Wizzair na septembrový či októbrový výlet do Holandska, konkrétne do Eindhovenu. Odtiaľ si môžete urobiť výlet do neďalekého Amsterdamu, cesta autobusom trvá cca 2 hodiny. Cena je za let tam aj späť, zahŕňa všetky poplatky a nepotrebujete členstva Wizz. Odlety a prílety sú vždy v utorok alebo v sobotu, užiť si tak môžete aj predĺžený víkend.

 

 

Získajte cestovateľské tipy ako prvý!
Zájazdy na last minute cez cestovné kancelárie až so zľavou 70%, nájdete tu >>

 

TIP PRE VÁS: Ak nemáte s individuálnou turistikou skúsenosti, odporúčame prečítať si článok Ako na individuálnu turistiku – podrobný návod.

 

Odlet aj prílet bude z Brna, kde sa pohodlne dostanete autobusmi či vlakmi spoločnosti StudentAgencydopraviť sa môžete aj spolujazdami. Najlepšie spolujazdy vyhľadáte prostredníctvom BlaBlaCaraplikácie, ktorá je čoraz populárnejšia. Pred nákupom leteniek si nezabudnite spraviť celkovú kalkuláciu výletu, predovšetkým náklady za ubytovanie, nakoľko Holandsko nepatrí k najlacnejším destináciam. 

 

Letenky Brno – Eindhoven – Brno na termín 23. – 26. septembra za kúpite priamo na stránkach Wizzair.com. Termínov je v tejto cenovej kategórii viac, môžete si vybrať dlhší, kratší podľa Vašich predstáv.

 

Letenky z Brna do Eindhovenu
Letenky z Brna do Eindhovenu

 

Taktiež venujte zvýšenú pozornosť veľkosti príručnej batožiny, ktoré je len o rozmeroch 42x32x25cm.

 

Dostupné ubytovanie nájdete cez Booking, alebo vyskúšajte  Airbnb. Ak sa rozhodnete pre druhú možnosť, nezabudnite využiť našu zľavu až 28€ na prvé ubytovanie.

 

 

Holandsko na predĺžený víkend s odletom z Brna za 23€! (letenky vrátane poplatkov)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získajte cestovateľské tipy ako prvý!