Krajinu neobmedzených možností, akou Thajsko rozhodne je, môžete tentraz navštíviť s letenkami za 399€. Thajsko patrí momentálne medzi obľúbené destinácie a jeho návšteva rozhodne stojí za to. Termínov je viacero, od marca do júna. Ak sa pýtate prečo práve Thajsko, našou odpoveďou je jednoznačne jeho bohatá kultúra, fantastická kuchyňa, exotické pláže a nekonečné možnosti. Vy tentoraz priletíte na letisko do Bankoku. Tento tip je na individuálnu turistiku, zájazdy do Thajska cez cestovné kancelárie, nájdete tu.

 

 

Získajte cestovateľské tipy ako prvý!
Zájazdy na last minute cez cestovné kancelárie až so zľavou 70%, nájdete tu >>

 

TIP PRE VÁS: Ak nemáte s individuálnou turistikou skúsenosti, odporúčam prečítať si článok Ako na individuálnu turistiku – podrobný návod.

 

Pred cestou sa odporúčam poistiť, pretože inak by ste museli platiť z vlastného vrecka, čo by váš výlet zbytočne predražilo. Je veľa vecí, na ktorých sa dá ušetriť, ale ísť do Ázie bez poistenia medzi ne nepatrí. 

 

Odlet a prílet bude z veľmi dobre dostupnej Viedne, kam sa najlepšie dostanete autobusmi StudentAgency

 

Pred nákupom čohokoľvek si nezabudnite spočítať všetky náklady, najmä cenu ubytovania a dopravy z / na letisko. Jedlo je v Thajsku lacnejšie (a chutnejšie) ako u nás, na tom ešte ušetríte. Záleží samozrejme na miere luxusu a itinerári, ale dá sa zmestiť do 35€/ deň / 2 osoby (nepočítame letenky). Dá sa to samozrejme lacnejšie aj podstatne drahšie – toto berte skôr pre hrubú predstavu.

 

Pokiaľ sa chcete dozvedieť viac o tom, koľko vás podobná cesta bude stáť, kam sa vybrať a aké jedlo ochutnať skúste si prečítať nasledujúce články:Dovolenka v Thajsku – plán cesty vrátane kalkulácieJedlo v ThajskuTipy na výlety v okolí Patong Beach Thajsko

 

 

Letenky Viedeň – Bangkok – Viedeň za 399€ si môžete zarezervovať na webe tu >>

 

Letenky do Thajska za 399€

 

V cene je aj odbavená batožina.

 

Vybrať si môžete termín aký chcete, len dĺžka by nemala presiahnuť 30 dní (na tú dobu máte vstup do Thajska zdarma, za predĺženie sa platí). 

 

Ubytovanie riešte prostredníctvom Booking alebo Agoda, ktorá je v Ázii často lacnejšia. Ponuky si porovnajte a dobre zvážte, ubytovanie je v Thajsku vo všeobecnosti lacnejšie a dohodnúť si ho môžete aj priamo na mieste avšak v tom prípade odporúčame prečítať si recenzie hotela na Bookingu/Tripadvisore – ak je príliš lacné a má zlé hodnotenie neberte ho, pár ušetrených korún nestojí za zdieľanie izby so švábmi.

 

Exotické Thajsko s odletom z Viedne v top sezóne za 399€! (spiatočné letenky, viac termínov, batožina v cene)
Štítky:            

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získajte cestovateľské tipy ako prvý!