Aj dnes sme si pre vás pripravili lacnocestovateľký tip na individuálnu turistiku na grécky ostrov Kréta. Tento ostrov je jeden z naobľúbenejších a to aj vďaka tomu, že okrem oddychu sa pýši krásnymi plážami, krištáľovo čistým morom, ale aj pozostatkami Minojskej kultúry, rímskymi či byzantskými stavbami. Oddýchnite si aj vy na Kréte s letenkami za 49,98€ s odletom z Viedne! Ak uprednostňujete zájazdy cez cestovnú kanceláriu, všetky ponuky nájdete tu  > >

 

 

Získajte cestovateľské tipy ako prvý!
Zájazdy na last minute cez cestovné kancelárie až so zľavou 70%, nájdete tu >>

 

TIP PRE VÁS: Ak nemáte s individuálnou turistikou skúsenosti, odporúčam prečítať si článok: Ako na individuálnu turistiku“.

 

 

Pred kúpou leteniek si nezabudnite spraviť celkovú kalkuláciu dovolenky, vrátane ubytovania, stravy či požiačanie auta, ktoré odporúčame cez  Rentalcars Užitočné informácie o tomto ostrove si môžete prečítať v našom sprievodcovi Krétou. 

 

Odlet aj prílet je z dobre dostupnej Viedne, do ktorej sa pohodlne dostanete autobusmi spoločnosti SlovakLinesSprievodcu Viedňou si môžete prečítať tu > >

 

 

Letenky Viedeň – Chania – Viedeň v termíne 12. – 17. jún 2019 za 49,98€ si môžete zakúpiť priamo u dopravcu Ryanair.

 

Letenky na Krétu
Letenky na Krétu

 

V cene letenky je zahrnutá príručná batožina s rozmermi 40 x 25 x 20 cm. Do príručnej batožiny na viac dní vám pomôže náš návod – Ako sa zbaliť do príručnej batožiny aj na 7 mesačnú cestu okolo sveta.

 

Dostupné ubytovanie v tomto termíne nájdete cez Booking.

 

Na ukážku sme pre vás vybrali ubytovanie v Oasis Guesthousektorý ponúka bazén so slnečnou terasou a snack bar. Cena za 4 noci pre 2 osoby je 167,44€ a v cene sú zahrnuté raňajky.

 

Oasis Guesthouse
Oasis Guesthouse

 

 

Dovolenka na Kréte s letenkami za 49,98€ s odletom z Viedne! (spiatočné letenky vrátane poplatkov + s ubytovaním s raňajkami za 217,42€)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získajte cestovateľské tipy ako prvý!