Ďalším lacnocestovateľským tipom potešíme hlavne stredné a severné Slovensko. Zaletíme si do Londýna, do mesta, ktoré ponúka kultúru, zábavu aj poznanie a každý správny cestovateľ by ho preto mal aspoň raz navštíviť. S členstvom Wizz Discount Clubu zaplatíte za obe letenky 22,5€ čo je fakt skvelá cena a ďalšie výhody môžete čerpať celý nasledujúci rok. Aj bez členstva sa oplatí Londýn navštíviť, pretože cena je stále veľmi priateľná a to 37,5€. Jedná sa o krátky termín na 2 dni, pokiaľ preferujete o niečo dlhší s odletom štvrtok večer a návratom v utorok priplatíte si k obom cenám iba 5€. Nášho sprievodcu Londýnom si môžete prečítať tu > >

 

 

Získajte cestovateľské tipy ako prvý!
Zájazdy na last minute cez cestovné kancelárie až so zľavou 70%, nájdete tu >>

 

TIP PRE VÁS: Ak nemáte s individuálnou turistikou skúsenosti, odporúčam prečítať si článok Ako na individuálnu turistiku – podrobný návod.

 

Pred kúpou čohokoľvek si nezabudnite spraviť celkovú kalkuláciu Vášho výletu, vrátane leteniek, cesty z/na letisko, dopravu na mieste – prípadné požičanie auta odporúčam cez Rentalcarsnáklady za ubytovanie či jedlo. Vašu pozornosť by mohli zaujať aj články od našej čitateľky s názvom Z Londýna bez lístku do Brightonu alebo Trhy v Londýne. Ktoré navštíviť a ako ušetriť?

 

 

Letenky Poprad Tatry – Londýn – Poprad Tatry v termíne 5-7.10 za 22,5€ s členstvom Wizz Discount Club alebo za 37,5€ bez členstva, si môžete zarezervovať priamo u dopravcu Wizzair. Na výber je aj dlhší termín 5-12.10 s doplatkom 5€ teda 27,5€ alebo 42,5€.

 

Letenky Poprad- Londýn
Letenky Poprad- Londýn

 

Zvýšenú pozornosť venujte veľkosti batožiny o rozmeroch 42 x 32 x 25 cm, ktorá je povolená u spoločnosti Wizzair. 

 

Ubytovanie nájdete cez Bookingzaujímavejšou a lacnejšou alternatívou ubytovania môže byť čoraz populárnejšie Airbnb s využitím našej zľavy až 28€ na prvé ubytovanie. 

 

Do Londýna z Popradu za 22,5€! (spiatočné letenky vrátane poplatkov)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získajte cestovateľské tipy ako prvý!