Nízkonákladová letecká spoločnosť Level spúšťa nové linky z Viedne. Jednou z najzaujímavejších je trasa z Viedne do Dubrovníka, kam doteraz príliš veľa lacných leteniek nebolo. S touto spoločnosťou ceny začínajú na 44,9 € a to aj v období letných prázdnin. V prípade záujmu by sme odporúčali sa s nákupom poponáhľať, letenky za najnižšie ceny sa rýchlo vypredajú. Pomôcť pri plánovaní dovolenky vám môže náš ebook „Ako lacno do Chorvátska“. Tento tip je na individuálnu turistiku, ak preferujete dovolenku cez cestovnú kanceláriu, tak všetky zájazdy do Chorvátska nájdete tu.

 

 

Získajte cestovateľské tipy ako prvý!
Zájazdy na last minute cez cestovné kancelárie až so zľavou 70%, nájdete tu >>

 

TIP PRE VÁS: Ak nemáte s individuálnou turistikou skúsenosti, odporúčam prečítať si článok Ako na individuálnu turistiku – podrobný návod.

 

Pred kúpou leteniek si nezabudnite spraviť celkovú kalkuláciu vrátane cesty z/na letisko, dopravy na mieste – prípadné požičanie auta odporúčam cez Rentalcars, ubytovania a stravy. 

 

 

Letenky zarezervujte na  stránkach Vuelingu. Najlacnejšie termíny vidíte na náhľade, v túto chvíľu je to napr. 19. – 25. august. Ale budú  rýchlo miznúť.

 

Letenky do Chorvátska

 

V cene je len príručná batožina, ale pri tejto dĺžke pobytu by vám to malo stačiť.

 

Dostupné ubytovanie nájdete najlepšie cez Booking. Lacnou a zaujímavou alternatívou ubytovania je Airbnb s využitím našej zľavy až 28€ na prvé ubytovanie v minimálnej cene 54€. 

 

Do Chorvátska letecky počas leta z Viedne za 65€! (spiatočné letenky)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získajte cestovateľské tipy ako prvý!