Ak je Vaším snom svadobný obrad, kde ste dôležití len vy dvaja, bez stresu a zložitého plánovania, mohla by Vás zaujať svadba na Maldivách. Povedať si symbolické a nezabudnuteľné „Áno na ostrovčeku uprostred Indického oceánu, totiž nemusí byť zďaleka tak drahé, ako si možno myslíte a cenovo môže vyjsť aj lacnejšie, ako klasická svadba. Síce Vás za rovnakú cenu nečaká veľa svadobčanov, ktorých mnohokrát ani poriadne nepoznáte, ale zato si môžete v pokoji vydýchnuť, mlčky počúvať šumenie vĺn a nevenovať sa už ničomu inému, než jeden druhému. Využiť môžete aj to, že Maldivy sú len jeden a pol hodiny lietadlom od Srí Lanky kde potom môžete stráviť svadobnú cestu. Ceny leteniek z Maldív na Srí Lanku sa pohybujú od 70€.

 

 

Získajte cestovateľské tipy ako prvý!
Zájazdy na last minute cez cestovné kancelárie až so zľavou 70%, nájdete tu >>

 

 

Nemálo maledivských rezortov ponúka svadobné služby, ale ako ubytovanie u nich, tak svadobný obrad sú spojené s veľmi vysokými nákladmi. A teraz sa teda spoločne pozrieme na to, ako to urobiť lacnejšie :).

 


Základom sú lacné letenky na Maledivy, ktoré zoženiete s predstihom v cenovej relácii 300-500€ / os. K hľadaniu leteniek môžete využiť napr. náš web, ktorý na akčné ceny leteniek pravidelne upozorňuje.

 

Ako som už spomenul, možným variantom je spojiť svadbu na Maldivách so svadobnou cestou na Srí Lanke. V tom prípade by som volil letenky na Srí Lanku a následný prelet na Maldivy. Ceny sú samozrejme pohyblivé, záleží na akciách a sezóne, ale reálna cena za všetky letenky bude niekde okolo 600€/ os.

 

Ďalej budete potrebovať niekoho, kto Vám ubytovanie a svadbu na Maledivách zariadi. Odporúčame využiť web Maledivy-levne.cz, kde sa na všetkom môžete dohovoriť v slovenčine a cena za obrad je veľmi prijateľná.

 

Na exotickú svadbu v zahraničí nie sú potrebné dlhé prípravy a môžete sa vziať na rajskom ostrovčeku uprostred Indického oceánu napríklad už za pár dní! O všetko bude postarané, budete obklopení palmovým hájom a azúrovo modrým oceánom.Za sprievodu živej maldivskej hudby pristúpite po bielom piesku do altánku z palmového lístia. Oddá Vás kapitán lode v miestnom jazyku divehi (Vašou odpoveďou po jeho pokyne bude jednoducho Aike, teda ANO) a po obrade Vám udelí symbolický certifikát.

 

 

Svadba na Maledivách je len symbolická, jej právna platnosť nie je našimi úrady uznávaná, ale to na výnimočnej a romantickej atmosfére rozhodne neuberá. Pre oficiálne potvrdenie Vášho sobáša si na úrad v SR so svedkami môžete jednoducho zájsť pred odletom alebo po Vašom návrate.

 

Jediné, čo si zariaďujete sami, sú krásne plážové svadobné šaty alebo čokoľvek, v čom sa budete cítiť pohodlne a krásne. Potom už chýbajú len snubné prstienky.

 

Maledivy-levne.cz Vám zaistia:

– Prípravu originálneho svadobného altánku z palmového lístia
– Živú tradičnú hudbu s bubnami Bodu Beru
– Obrad sa symbolickým sobášnym listom
– Prípitok čerstvým kokosom
– Kvety pre nevestu
– Dopravu na ostrov a späť
– Svadobné BBQ obed na pláži či večeru pri sviečkach
– Služby fotografa

 

m2

 

Cena za svadobný obrad sa pohybuje okolo 500 USD (cca 450€). Cena sa môže líšiť podľa počtu ľudí, druhu alkoholu, ktorý si budete priať pre svoj novomanželský prípitok a či budete chcieť využiť služby profesionálneho fotografa alebo Vám bude stačiť dokumentácia Vašich priateľov.

 

Ubytovanie v GuestHouse sa podľa sezóny pohybuje od 90 – 120 dolárov na osobu, vrátane plnej penzie, pitnej vody a ubytovacej taxy.

 

Pokiaľ si budete chcieť vyskúšať luxus na Maldivách, môžete navštíviť 5 * rezort Club Med Kani a za 120 dolárov na os. vrátane dopravy mať od 9 do 18.00 All Inclusive. V rezortoch, narozdiel od bežných ostrovov, nie je konzumácia alkoholu zakázaná.

 

Kalkulácia

Letenky na Maldivy pre dvoch 1000€
Svadobný obrad 450€
Ubytovanie v guesthouse s plnou penziou na 7 dní cca 500€ (v závislosti na mesiaci)
Návšteva rezortu Club Med Kani vr. dopravy 200€

Celkom cca 2150€/ 2 osoby, tzn. 1075€ / os. za týždeň s plnou penziou, obradom a dňom stráveným v luxusnom rezorte. Samozrejme, cena môže byť o trošku vyššia, alebo naopak nižšia podľa sezóny. Ak Vás táto možnosť spečatenia Vašej lásky zaujala, určite sledujte aj náš web, kde sa už nie raz vyskytli letenky za veľmi výhodné ceny :).

Cenovo dostupná svadba na Maledivách

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získajte cestovateľské tipy ako prvý!